Стар авто в Укран стануть розкшшю експерти Газета ЖИТТЯ

Давнишние авто в Украине станут роскошью  специалисты Якщо
внески, як сплачуються до Пенсйного фонду при купвл-продажу автомоблв, з нцативи соцмнстра Тгпко перекладуть на плеч автомпортерв, то для простих громадян це обернеться подорожчанням нових номарок до 7%.

В той же час, представники авторинку вказують ще на одну делему, з якою укранська зткнутися при реалзац згадано автомобльно-пенсйно нцативи.
Йдеться про мпорт старих автомоблв.

Справа в тому, що при х покупц укранц теж платять 3%.
Але для зменшення суми податку здесь дуже энергично використовуються експерти-оцнювач, як нередко безпосередньо спвпрацюють з МРЕВ.
Тепер, схоже, експерти будуть спвпрацювати з Митницею (або митники покладуть на для себя подбн функц).

А враховуючи, що перед Митницею стоть завдання збльшити збр коштв, можна припустити, що 3% на кордон виростуть в зовсм ншу суму.
До реч, на нов номарки теж.

Ви ж розумте, де зявляться можливсть у бзнесу провернути 3%, то там буде 5% 7%. Тим бльше, нхто не вдмняв загрозу введення мит (близько 40%) на номарки найближчим часом. Все це буде використовуватися
продавцями для корекц цни. Подивться, як населення зараз розкуповують автомобл: грошей у жителей нашей планеты нема, але несуть останн, тому що не врять в майбутн , — розповли автомпортери.

Эким чином, нцатива президента Вктора Януковича про скасування виплат 3% вд вартост машини в Пенсйний фонд обернеться для громадян ще бльше подорожчанням транспорту.
Варто вдзначити, що Мнсоцполтики в свому бажанн реалзувати соцпакет Януковича за грош самого ж народу ( щоб вн був вдячний за ц додатков витрати) не самотньо.
Ранше цю ж практику почала застосовувати Митниця.

За запевненням бзнесменв, для отримання грошей на передвиборн обцянки влади вдомство горя Калетника на ряд товарв пдняло ндикативн цни на 200%.
В першу чергу це веде до подорожчання побутово технки та одягу.


Опубликовано

в

от

Метки: